2021. június 13. – Zárjuk együtt… kezdjük újra

Különleges tanév/munkaévzáró istentiszteletet tartunk június 13-án 10 órától.
Különleges, mert lezárunk egy munkaévet úgy, hogy közben épp, hogy csak kinyithattuk a templom kapuját. Különleges, mert azért még nem lesz olyan felszabadult, mint a korábbi években. De igyekszünk rendhagyó, emlékezetes alkalmat tartani, az újrakezdés – a járvány utáni új kezdetnek örülve, megnyitva a nyarat. Éppen ezért személyes jelenléttel várunk mindenkit kicsiket és nagyokat, gyerekeket, szülőket, nagyszülőket, házaspárokat és egyedül élőket…. MINDENKIT! Ünnepeljük együtt, hogy kinyithattunk, ünnepeljük együtt a nyarat, ünnepeljük együtt az Urat, aki áldást ajándékoz nekünk minden utunkra!

Az istentiszteletet a templom előtti sátorban kivetítőn is lehet majd követni, ahol nem szükséges maszkot venni. (A templomban még kell!)

Az istentiszteletet követően a templom udvaron a gyerekeknek ügyességi feladatokkal kedveskedünk.
Az istentiszteletet természetesen online is közvetíteni fogjuk, de FAGYIT csak azoknak tudunk adni, akik eljönnek! 🙂

Kérjük, aki tud egy-egy tányér süteménnyel járuljon hozzá az istentiszteletet követő szeretetvendégséghez!