2021. január 31. – Farsangi kihívásaink

A járványhelyzet miatt szokásos farsangi mulatságunkat (és jelmezversenyünket) az idén nem tudjuk megtartani, ezért a következő programokkal készülünk:

 

Nagy farsangi fánk készítő kihívás

Február 14-én (Ötvened vasárnap) a templomkertben kerülnek kiállításra a gyülekezet tagjai által készített farsangi fánkok, ahol – az óvintézkedések betartásával – lehetőség lesz a kóstolásra is. A részvételi szándékot kérjük jelezni.

 

Farsangi maszk kihívás

Készítsük el saját maszkunkat akár papírból (vagy bármi más anyagból), amin egy kiválasztott bibliai szereplőt vagy történetet jelenítsünk meg. A fényképen beküldött maszkokat a honlapon (vagy facebook oldalunkon) közzétesszük, a gyülekezet tagjai pedig kitalalálhatják, hogy melyik maszk kit (vagy mit) ábrázol. A helyes megfejtők jutalomban részesülnek! Kérjük a lefényképezett maszkokat mielőbb beküldeni, hogy február 14-én a már a helyes megfejtőket díjazhassuk.