2018. október 31. – Gyülekezeti központunk energetikai korszerűsítése

Végéhez ért gyülekezeti központunk energetikai korszerűsítése, melynek keretében külső hőszigetelést kapott az épület, a régi kazánt és fűtőtesteket lecseréltük valamint tisztasági festést végeztünk. A beruházás összesen 4 millió forintba került, amelyet jelentős részben az Önkormányzat támogatásából, egyházmegyei pályázati pénzekből, valamint gyülekezetünk tagjainak felajánlásaiból finanszíroztunk. Kiemelnénk Nemes Attila Zoltán szobafestő felajánlását, aki presbiter édesapja emlékére a kedvező ajánlaton túl, további 42 000 Ft összegű kedvezményt biztosított munkájára. Köszönjük a támogatásokat!

Ezzel a beruházással lezárult egy 2004-ben kezdődő építkezési folyamat, melynek keretében urnatemetővel, felújított parókiával, új gyülekezeti teremmel, irodákkal, baba-mama szobával, könyvtárral bővült gyülekezeti házunk.