2018. június 17. – Tanévzáró Családos Nap

Ti magatok is mint élő kövek épüljetek fel lelki házzá, szent papsággá, hogy lelki áldozatokat ajánljatok fel, amelyek kedvesek Istennek Jézus Krisztus által. (1Pt 2,5)
Igazán jó hangulatban telt a 2018. évi Tanévzáró Családos Nap. A rendhagyó istentiszteleten a gyerekek is szerepet kaptak, a presbiterek verset és imádságot olvastak. Az istentisztelet után a templomkertben a gyülekezet tagjai templomot formáltak, amiről a toronyból fénykép is készült. Ezt követően elkészítettük az „élőkövek templomát”: a gyülekezeti tagok tenyerükkel körülrajzolt és névvel ellátott színes lapot ragasztottak egy nagy templom formájú kartonlapra. A gyerekek gyülekezetünk logójával ellátott lufit is kaptak, de nem maradhatott el a rajzverseny eredményhirdetése sem. Bográcsban főtt finom gulyásebéd után következett a sütiverseny eredményhirdetése és a „versenyművek” elfogyasztása.

A alkalomról készült fényképek megtekintése.