2018. március 24. – Egyházmegyei hittanverseny

„Az Úr az én pásztorom” (23. zsoltár) mottóval idén 27. alkalommal került megrendezésre az országos evangélikus hittanverseny, melynek témája Dávid története volt. A verseny egyházmegyei fordulójának az idei évben gyülekezetünk adott otthont. A Budai Egyházmegyében 29 csapat több mint 100 versenyzője mérhette össze tudását. A versenyt közös éneklés és áhítat előzte meg Bence Imre esperes szolgálatával. A feladatok megoldására hét állomáson összesen 2 óra állt rendelkezésre. Ebédre a gyerekeket (és kísérőiket) pizzával és süteménnyel vendégeltük meg. Az esemény közös zenéléssel és énekléssel, valamint az eredményhirdetéssel zárult. Gyülekezetünk csapatai az 1-2. és a 3-4. évfolyamon a harmadik helyet, az 5-6. évfolyamon a negyedik helyet, a 7-8. évfolyamon pedig a második helyet szerezték meg.

A remek szereplésért minden versenyzőnknek és felkészítőiknek gratulálunk, a gyülekezetünk tagjainak pedig köszönjük a verseny színvonalas lebonyolításához nyújtott segítséget.